Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna przychodnia ochrony zdrowia – od małych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie używane są w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez hurtownie medyczne mogą być nie tylko specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu medycznych dziedzin, które zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to aż 8 000 towarów dedykowanym dla dentystów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od renomowanych producentów, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się też firmy krajowe, producenci następujących marek np. Poldent lub Tzmo.

Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki opis oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Zobacz

Cezal

Pozostałe wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Ciekawe Wpisy:

naprawa laptopów Oleśnica

Od kiedy tak właściwie sprzęt komputerowy zagościł na ...